Otomasyon Panoları

Otomasyon panoları

 

Risus mühendislik, tüm endüstri dalları için anahtar teslim fabrika otomasyon sistemleri üretmektedir. Risus mühendislik ,enerji dağıtım bölümünü yenilikçi, sağlam ve yüksek performansı kanıtlanmış ürünlerle desteklemektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız, yüksek kalite sürücü, modüler ve güçlü kontrol sistemine sahip otomasyon panosu ile fabrika üretim aşamalarını kolaylaştırmayı sağlamaktadır. Böylece yüksek  performansla ve minimum  maliyetlerde çözüm sunmaktadır. Risus mühendislik, tüm boyutların yönetilmesi, ayrılması ve tüm cihazların mükemmel koordinasyon seviyesinde kurulması ve yüksek kaliteyi garanti etmektedir.

 

MCC Panosu

Risus mühendislik Hareket Kontrol Sistemleri Panosu ve otomasyon panoları, fabrika üretim bandı projelerine uygun tasarımda olup, performans odaklı aşamalara hız ve güvenilirliği ile destek olan teknolojileri içerir.

Sistem içinde motorları kesintisiz olarak besleyen, düşük voltajdan ve aşırı gerilimden koruyan,kumanda eden Risus mühendislik otomasyon panoları, PLC, merkezi otomasyon ekipmanları bulundurmaktadır.yüksek kalite sınıf ekipmanı kullanan firmamız uygulamadaki sağlamlığı ile kesintisiz,yüksek performanslı,güvenilir ve uyum içerisinde çalışmasını garanti altına almaktadır

 

Sürücü Panosu

Risus mühendislik sürücü panoları, şirketinizin, imalat performansını sürekliliğini ve verimliliğini arttırmaya yönelik olarak tasarlanır. Süreçlerinizi ve kontrolünüzü optimize etmenize yardımcı olan esnekliği sağlar ve daha az kesinti için güvenilirdir.

tasarlanan sistemde kullanılan birçok Servo/Hareket sistemi çok geniş bir aralıktaki uygulamalar için farklı çözümler sunmaktadır. Standart darbe çıkışları ya da SSCNET üzerinden çalışma, uygulamanın özel gereksinimlerine adaptasyona olanak sağlar. Üründe bulunan frekans inverterleri fabrika otomasyon sistemlerinin önemli bir bileşenini oluşturmaktadır.

gelişen teknolojinin yakın takipçisi olan  firmamız müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına yönelik tüm ihtiyaçlarını özenle çözüm sunmaktadır.

 

Kumanda panosu

Risus mühendislik Kumanda Panoları tüm sistemin sorunsuz ve emniyetli bir şekilde çalışmasını amaçlamaktadır.kumanda ve emniyet sistemleri  her bir sistem  için bağımsız olduğundan herhangi bir arıza durumunda diğer üniteler kusursuz çalışmalarına devam edebilmektedirler. İçerisinde barındıran termik korumalar faz kesilmesi ya da aşırı akım durumunda motorları korumaktadır.Sistem bilgisayarlar tarafından manuel olarak ya da otomatik olarak  kontrol edilebilmektedir. İçerisinde barındırdığı 1. Sınıf kalitedeki ürünler maksimum güvenilir çalışma koşullarını sağlamaktadır.