Risus Mühendislik Hakkında

Risus Mühendislik

Risus Mühendislik

Risus mühendislik Profesyonellik anlayışından hiç ayrılmadan, tecrübesine rağmen ilk günkü heyecanını kaybetmeyen ekibimiz ile hizmetinizde.

Piyasada yetişmiş genç tecrübeli ekibi ile mükemmele odaklanarak piyasada üst sıralara yerleşme hedefi ile kuruldu. gelişen teknolojiye ayak uydurarak maksimum kalite minimum maliyet esasını benimmiş ,müşteri memnuniyetini ilke bilmiş, önce insan diyen ekibi ile siz müşterilerimizi memnun etmeyi  amaçlamaktadır. 

Risus Mühendislik kimdir?

Risus mühendislik Mehmet Katı ve Sinan Aksal ortaklığında kurulan bir işletmedir. Her iki isim de yıllardır imalat ve otomasyon konusunda sektöre hizmet vermektedir. 2020 yılının başında güç birliği yapmış ve araç platformlarına yeni bir bakış açısı getirerek sektörde hizmet vermeye başlamışlardır.

Piyasada yetişmiş genç tecrübeli ekibi ile mükemmele odaklanarak piyasada üst sıralara yerleşme hedefi ile kurulmuştur. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak maksimum kalite minimum maliyet esasını benimsemiştir. Müşteri memnuniyetini ilke edinerek, önce insan diyen ekibi ile siz müşterilerimizi memnun etmeyi amaçlamaktadır.

Firma tecrübesini lunapark makineleri üretiminden almakta, 1990 yılından bu yana lunapark sektöründe ki irili ufaklı her makineyi bünyesinde üretmekte gerek yurt içi gerekse yurt dışına ürün satmakta ve Kendi özgün tasarımlarını hayata geçirerek sektöre öncülük etmektedir.

Hareketli platformlar konusunda;en ince hesaplar yapılarak çalışılan lunapark sektöründe ki birikim ve kabiliyetlerini hareketli araç platformlarına ve döner platformlara aktarmıştır. Piyasanın yük taşıma kapasitesi en yüksek platformlarını üretmekte ve farklı motor seçenekleriyle müşterilerine seçme imkanı sunmaktadır.

Müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda makine tasarımları yapmakta, ar-ge çalışmaları için ciddi bütçeler ayırmakta ve hemen her sektöre hareketli platformlar üretimi yapmaktadır. 

Otomobil, mobilya, aksesuar, gıda, savunma sanayi vb. Pek çok sektöre farklı konularda hizmet vermekte ve sektör kabiliyetini her gün artırmaktadır.

Risus mühendislik,

Her ortama uygun, iklim şartlarından etkilenmeyen ve kolay şekilde taşınan, transfer edilebilen platformlar üreterek sektöründe diğer markalardan ayrılmış ve farkındalık yaratmıştır.
Vizyonumuz;
Hemen her sektörde hareket kabiliyeti olan mekanizmaların ülkemiz de kendi beyinlerimiz ve emekçilerimizin terleriyle üretimini sağlayarak dünyanın her yerine ürünlerimizi satmak, platform konusunda öncü teknolojiler geliştirmek, inovatif yaklaşımlarla özgün tasarımlar elde etmek üzerine kurgulanmıştır.